Technology

Porywające spotkanie na początku sezonu polskiej ligi! Mnóstwo goli i triumf Rakowa nad reprezentantami Piasta z Gliwic!

25.07.2021, 09:10 0 komentarzy
Porywające spotkanie na początku sezonu polskiej ligi! Mnóstwo goli i triumf Rakowa nad reprezentantami Piasta z Gliwic!

Niesamowite spotkanie na stadionie Piasta mogli oglądać piłkarscy kibice. W niedziele popołudniu miejscowa drużyna Piasta gościła na swoim boisku zawodników wicemistrza polskiej ligi. To niesamowicie potężne połączenie jak na pierwszą kolejkę najnowszego sezonu polskich zmagań piłkarskich i rozsądnie mieć na uwadze to. Każdy wielbiciel piłkarski w Polsce bez najmniejszych wątpliwości mógł być usatysfakcjonowany z śledzenia takiego meczu. Bardzo dobrze zdawać sobie sprawę z tego, że obie ekipy były strasznie blisko sukcesu, a w trakcie pojedynku mieliśmy okazję zobaczyć pięć trafień. Ostatecznie to piłkarze drużyny częstochowskiego Rakowa mogli cieszyć się z pierwszego zwycięstwa w świeżo startującym sezonie polskich rozgrywek piłkarskich. Gracze Piasta odnotowali przegraną rezultatem 2 do 3 i na pierwszą wygraną muszą poczekać przynajmniej do kolejnego tygodnia. Ich rywalami w kolejną sobotę będą gracze mieleckiej Stali. bez najmniejszych wątpliwości Zawodnicy trenera Fornalika będą chcieli się odkuć po porażce w inaugurującej kolejce następnego sezonu rozgrywek polskich.

Zostaw komentarz