Technology

Messi Leo przestał być reprezentantem FC Barcelony! Jeden z najwybitniejszych piłkarzy w dziejach piłki nożnej przechodzi do PSG!

22.08.2021, 12:18 0 komentarzy
Messi Leo przestał być reprezentantem FC Barcelony! Jeden z najwybitniejszych piłkarzy w dziejach piłki nożnej przechodzi do PSG!

Transferowe roszady drużyn futbolowych podczas przerwy pomiędzy ligowymi zmaganiami bez wątpienia mogą się podobać. Jednak ogromną ilość kibiców piłki nożnej zaskoczyło to, co mieliśmy przyjemność obejrzeć latem. Zdawało się, iż Lionel Messi będzie reprezentantem Barcy do ostatnich dni swojej przygody z piłką. Drużyna hiszpańska jednak popadła w kłopoty finansowe i argentyński zawodnik nie mógł nic zrobić, był zobligowany zmienić zespół. Klubem, który podjął decyzję, aby zatrudnić skrzydłowego narodowej drużyny Argentyny okazał się PSG. lukratywną ofertę umowy, którą były zawodnik FC Barcelony zaakceptował zaoferował argentyńskiemu zawodnikowi klub z Francji. Warto podkreślić fakt, iż to z pewnością wiekopomny moment w historii światowej piłki nożnej. Wielbiciele piłkarscy od tej chwili będą mieli okazję podziwiać występy Messiego na francuskich boiskach. Bez żadnych wątpliwości naprawdę sporo osób będzie zaciekawione tym, w jaki sposób argentyński gracz poradzi sobie w nowym klubie. Leo Messi utworzy tercet z takimi piłkarzami, jak Mbappe i Neymar, co zagwarantować może PSG ogromną ilość trofeów.

Zostaw komentarz