Technology

Fenomenalny występ narodowego zespołu Czech - klęska polskiej reprezentacji piłkarskiej w pierwszym spotkaniu eliminacji do Euro 2024!

27.06.2023, 12:21 0 komentarzy
Fenomenalny występ narodowego zespołu Czech - klęska polskiej reprezentacji piłkarskiej w pierwszym spotkaniu eliminacji do Euro 2024!

W inauguracyjnym spotkaniu zmagań eliminacyjnych do Euro 2024 reprezentacja Czech zwycięża narodową reprezentację Polski!

Poprzednie mistrzostwa świata w wykonaniu polskiego zespołu narodowego nie były zbyt udane. Polscy gracze rzecz jasna byli w stanie awansować do pucharowej fazy, lecz nie każdemu podobał się styl, w jakim tego dokonali. Wielbiciele futbolu z Polski zgodnie sądzili, iż zmiana na pozycji trenera jest konieczna. I właśnie z tego powodu prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej Cezary Kulesza zdecydował się na przerwanie kontraktu z Czesławem Michniewiczem. Kolejnym trenerem polskiej kadry narodowej został Fernando Santos, którego pierwszym poważnym oponentem była reprezentacja Czech. Było to pierwsze spotkanie w eliminacjach do Euro 2024 i bardzo ważne było to, by zatriumfować.

Przed pierwszym gwizdkiem sędziego humory w kadrze Polski były pozytywne, jednak weryfikacja przyszła błyskawicznie. Już po trzech minutach pojedynku narodowy zespół Czech bowiem zdołała zdobyć dwie bramki. Zarówno dla graczy, jak i fanów zebranych na trybunach w Pradze był to gigantyczny szok. Gracze czeskiej kadry narodowej wyglądali zdecydowanie lepiej od polskich graczy od początku i nic nie wskazywało na to, że w drugiej połowie się to odmieni. Polska drużyna narodowa w drugiej części tego meczu wyglądała trochę lepiej, jednakże to czescy zawodnicy zdobyli gola numer trzy. Kuchta Jan był strzelcem trzeciej bramki w 64. minucie tego meczu. Nasi zawodnicy usiłowali nadrobić straty, lecz dali radę strzelić jedynie jednego gola na trzy minuty przed końcem pojedynku. Ten mecz w wykonaniu polskiej kadry narodowej był fatalny i trzeba to przyznać. Portugalski trener Santos z pewnością nie w ten sposób debiut w narodowej reprezentacji Polski. Polska drużyna narodowa mierzyć się będzie z reprezentacją narodową Albanii w drugim spotkaniu eliminacji. W tym spotkaniu reprezentacja Polski musi wygrać.

Zostaw komentarz