Zobacz najpopularniejszą platformę z tekstami TextBookers 2022

19.02.2022, 12:54 0 komentarzy
Zobacz najpopularniejszą platformę z tekstami TextBookers 2022
Strona internetowa jest bezsprzecznie wizytówką firmy, dlatego warto umieszczać na niej treści najwyższej jakości. Jeśli mowa o dobrych treściach, to przydatna może okazać się pomoc takiej osoby jak copywriter, który doskonale wie jak zredagować wartościowy oraz ciekawy tekst. Głównym zadaniem każdego copywritera jest stworzenie tekstów, które będą zgodne z zasadami, jakimi rządzi się content marketing oraz nie tylko przyciągnąć, ale również jak najdłużej utrzymać uwagę czytelnika, który może być również potencjalnym klientem. Textbookers to platforma, przygotowana właśnie dla osób, które potrzebują tekstów o wysokiej jakości, a także błyskawicznej realizacji zleceń.

Przez ostatnich kilka lat, wzrosło zapotrzebowanie na copywriting online. Nie ma co się dziwić, ponieważ codziennie pojawiają się nowe strony internetowe, na których potrzebna jest odpowiednio zredagowana treść. Dlatego też, zarówno mniejsze jak i większe firmy, decydują się na zlecenie tego zadania copywriterowi, który napisze dla nich zarówno teksty marketingowe lub też specjalnie zoptymalizowane teksty pozycjonerskie. Textbookers jest platformą stworzoną z myślą o przedsiębiorcach, którzy poszukują doświadczonego copywritera, który sprawnie napisze wysoko jakościowe teksty, nawet w przeciągu 48 godzin.

Copywriter oferta na portalu Textbookers, jest dostosowana do potrzeb klienta, ponieważ dostępnych jest aż 6 rodzajów tekstów. Są to opisy produktów, teksty specjalistyczne, a także teksty tematyczne, które są w pełni poprawne gramatycznie oraz językowo, w zależności od języka w którym są redagowane. Na stronie dostępne są również opisy do katalogów, teksty zapleczowe, teksty preclowe, które pisze wykwalifikowany copywriter SEO. Textbookers pl.linkedin.com/company/textbookers .

Na Textbookersie, zlecenia realizowane są w trzech językach, w języku polskim, angielskim oraz niemieckim. Ogromną zaletą portalu jest optymalna cena, a cały copywriting cennik jest przejrzysty i dokładnie sprecyzowany. Klient sam decyduje o długości tekstu oraz o użyciu fraz i ilości ich powtórzeń. Wygodną formą doładowania konta, są specjalne punkty, będą ce odpowiednikiem konkretnych kwot. Copywriter cennik wyraźnie przedstawia stosunek ilości punktów do ilości znaków, dlatego klient może bez problemu obliczyć, jak dużo punktów będzie go kosztowało dane zlecenie. Jeżeli z jakichś powodów, klient zdecyduje, że zlecenie nie jest wykonane poprawnie, może je odesłać do poprawy. Obecnie na rynku zleceń dla copywriterów, serwis Textbookers posiada jedną z najciekawszych ofert, dotyczących tworzenia profesjonalnych tekstów.

Textbookers znany jest z tego, że teksty są zawsze na czas, a także są dostosowywane do indywidualnych potrzeb i oczekiwań klienta. Portal jest stworzony dla osób, które oczekują, że ich teksty zostaną napisane szybko oraz według zasad content marketingu. Copywriter freelancer poszukujący pracy, może zacząć pisać na portalu, realizując teksty o różnej tematyce, otrzymując za to korzystne wynagrodzenie. Textbookers jest świetnym miejscem dla osób, które chcą się sprawdzić jako copywriter oraz dla osób, które chcą otrzymać teksty wysokiej jakości na swoją stronę www.