Znamy wszystkich uczestników Top Model!

24.09.2020, 11:53 0 komentarzy
Znamy wszystkich uczestników Top Model!

Top Model z pewnością wyróżnia się w jesiennej ramówce TVN, gdzie uczestnicy rywalizują o tytuł Next Top Model. Przepisem na sukces jest Joanna Krupa a także znane jury, które zgromadza przed ekranami tysiące widzów. Po etapie castingów i bootcampu w odcinkach gościnnie pojawia się kilka rozpoznawalnych w przestrzeni modowej osób, jak chociażby światowej sławy fotografowie, rozpoznawalne modelki oraz redaktorki pism o modzie.

W ramach tego sezonu konkurować będzie czternaście osób, wśród których są także osoby posiadające złoty i srebrny bilet. Bilet w kolorze złota przyznawany jest przez jury tej osobie, która posiada rzeczywiste predyspozycje do bycia modelem, dzięki czemu ten uczestnik na wstępie ląduje w domu Top Model. Z kolei bilet w srebrnym kolorze to głos użytkowników Internetu, których zadaniem był wybór swojego ulubieńca, który nie będzie musiał startować w castingach i automatycznie trafia na bootcamp, czyli następny etap.

Czego się można spodziewać w tej edycji?

Program stawia sobie za cel zaoferować nie tylko pojawienia się w świecie modelingu, a także pierwszych kroków i rozwinięcie portfolio, dlatego w każdej edycji na zgłoszenie decyduje się sporo chętnych osób. Co tydzień uczestnicy mają do wykonania różnorodne konkurencje, które będą sprawdzianem tego, czy podołają oni wyzwaniom w w pełnym wyzwań świecie mody. Jurorzy oceniają ich postępy i decydują o tym, który z uczestników odpadnie w danym odcinku. Jest jeszcze opcja powrócenia do programu po wyeliminowaniu, a dzieje się to dzięki wpływowi Michała Piróga, którego zadaniem jest czuwanie zza kulis, zapewniając pocieszenie i wsparcie dla uczestników. Nagrodą jest podpisanie kontraktu z agencją modelek a do tego okładka dla miesięcznika "Glamour". Podczas najnowszego sezonu również poznamy, który z nich zostanie następnym zwycięzcą programu. O to miano zmaga się wielu interesujących uczestników, więc na pewno warto jest oglądać na bieżąco kolejne odcinki.

Tagi:

Zostaw komentarz