TextBookers opinie 2022

23.05.2022, 16:13 0 komentarzy
TextBookers opinie 2022

TextBookers to największa i najstarsza platforma z tekstami SEO w Polsce - zrzeszająca tysiące copywriterów.

Jeśli szukasz pracy przy pisaniu tekstów lub chcesz zamówi unikalne teksty to zaprawszamy na platformę textbookers.com

Dane firmy:

TextBookers Sp. z o.o.

ul. Cyfrowa 6

NIP: 8513196001

Tel: +48 666373480

Link do wizytówki moja firma https://goo.gl/maps/PRrLvq4TF5vroew37 TextBookers

Jeśli lubisz pisać i chciałbyś mieć pracę, która się z tym wiąże - świetnie, że to czytasz. TextBookers jest platformą, która umożliwia copywriterom pisanie artykułów na zlecenie, przy jednoczesnym zarabianiu pieniędzy.

Niekiedy jest tak, że to, co obecnie robimy nie do końca nas satysfakcjonuje. Nierzadko zdarza się też tak też zarobki są nikłe, co może skutecznie zniechęcać.

Jeśli brzmi to dla Ciebie znajomo to prawdopodobnie zainteresuje Cię fakt, iż możesz dorabiać siedząc w domu przed komputerem.

Umiejętność szybkiego pisania może być ciekawą pracą. Bez względu na to, czy jesteś studentem i potrzebujesz dodatkowych pieniędzy na własne wydatki, czy chciałbyś powiązać z pisaniem swoją przyszłość i poszukujesz czegoś, co pozwoli Ci zacząć wcielać swoje plany w życie.

Praca online pisanie tekstów to dobra metoda na zwiększenie posiadanej wiedzy. Pisząc dla TextBookers wykonujesz zadania zlecane przez podmioty potrzebujące takich materiałów, jak na przykład teksty seo czy opisy produktów do sklepów internetowych.

Robiąc to dodatkowo masz poczucie komfortu, że sam planujesz swój czas wolny.

Jeśli lubisz pracować rankiem, masz możliwość wyboru. Możesz pisać w momencie, kiedy jesteś najbardziej produktywny.

Praca pisanie artykułów w sposób zdalny jest świetną opcją wykorzystania czasu tak, aby było to możliwie jak najbardziej komfortowe Ciebie.

Dodatkowo będziesz sensu tego, co robisz.

Żaden człowiek nie lubi robić rzeczy bezcelowych. Natomiast pisanie tekstów praca dla TextBookers jest szansą na sensownezaaranżowanie zarówno jednego dnia, jak i kilku godzin.

Z kolei jeżeli obawiasz się czy będziesz potrafić napisać artykuł lub reklamę na wymagany temat - bez obaw!

zakres obszarów jakich dotyczą teksty, jest ogromny. Wiąże się to także z trudnością oraz znaków. Masz do wyboru tekstów, jakie stoją w zgodzie z Twoją wiedzą oraz umiejętnościami, zatem bez obaw i do dzieła - zwiększaj swoje umiejętności, kształć się i zarabiaj pieniądze!

Obecnie, strony internetowe są niczym innym jak wizytówką danej firmy, dlatego tak ważne jest, żeby umieszczone na niej treści były jak najwyższej jakości. Jeśli mowa o dobrych treściach, to przydatna może okazać się pomoc takiej osoby jak copywriter, który posiada wysoko rozwinięte umiejętności redagowania wartościowych oraz interesujących tekstów. Jego głównym zadaniem jest stworzyć tekst zgodny z zasadami content marketingu a także przyciągnąć i utrzymać uwagę czytelnika. Portal Textbookers jest specjalnie przygotowaną platformą dla osób, które potrzebują tekstów o wysokiej jakości, a także błyskawicznej realizacji zleceń.

Marketing w internecie stale się rozwija, w związku z tym również i wzrosło zapotrzebowanie na copywriting online. Nic w tym dziwnego, ponieważ codziennie pojawiają się nowe strony internetowe, na których potrzebna jest odpowiednio zredagowana treść. Dlatego też, zarówno mniejsze jak i większe firmy, decydują się na zlecenie tego zadania copywriterowi, który napisze dla nich zarówno teksty marketingowe lub też specjalnie zoptymalizowane teksty pozycjonerskie. Textbookers jest platformą stworzoną z myślą o przedsiębiorcach, którzy poszukują zaufanego copywritera, który przygotuje teksty wysokiej jakości.

Copywriter oferta jest dostosowana do potrzeb klienta, ponieważ na stronie oferowanych jest aż 6 rodzajów tekstów. Są to teksty specjalistyczne, teksty tematyczne oraz opisy produktów, które są napisane poprawnie językowo oraz gramatycznie w zależności od danego języka. Na stronie dostępne są również opisy do katalogów, teksty zapleczowe, teksty preclowe, które pisze wykwalifikowany copywriter SEO.

Zlecenia są realizowane w trzech językach, w języku niemiecki, angielskim oracz oczywiście polskim. Cena za teksty tworzone przez pisarzy zatrudnianych przez portal jest optymalna, a cały copywriting cennik jest przejrzysty i dokładnie sprecyzowany. O długości tekstu, doborze fraz oraz ich powtórzeń, klient decyduje według własnego uznania. Wygodną formą doładowania konta, są specjalne punkty, będą ce odpowiednikiem konkretnych kwot. Copywriter cennik wyraźnie przedstawia stosunek ilości punktów do ilości znaków, dlatego klient może bez problemu obliczyć, jak dużo punktów będzie go kosztowało dane zlecenie. Jeżeli z jakichś powodów, klient zdecyduje, że zlecenie nie jest wykonane poprawnie, może je odesłać do poprawy. Obecnie na rynku zleceń dla copywriterów, Textbookers posiada jedną z ciekawszych ofert, dotyczących tworzenia profesjonalnych tekstów.

Textbookers znany jest z tego, że teksty są zawsze na czas, dodatkowo są unikalne oraz dostosowane do potrzeb oraz indywidualnych oczekiwań klienta. Portal został zaprojektowany dla osób, które chcą, aby teksty były napisane szybko i dobrze. Każdy copywriter freelancer może zacząć pracę na portalu, realizując teksty oraz otrzymując za nie korzystne wynagrodzenie. Textbookers to miejsce dedykowane dla osób, które chcą rozpocząć pracę jako copywriter oraz dla tych, którzy poszukują tekstów na swoje strony internetowe.