TextBookers - największa platforma z tekstami SEO

20.05.2022, 13:44 0 komentarzy
TextBookers - największa platforma z tekstami SEO

TextBookers to największa i najstarsza platforma z tekstami SEO w Polsce - zrzeszająca tysiące copywriterów.

Jeśli szukasz pracy przy pisaniu tekstów lub chcesz zamówi unikalne teksty to zaprawszamy na platformę www.textbookers.com

Dane firmy:

TextBookers Sp. z o.o.

ul. Cyfrowa 6

NIP: 8513196001

Tel: +48 666373480

Link do wizytówki moja firma https://goo.gl/maps/PRrLvq4TF5vroew37 TextBookers

Jeżeli zamierzasz pisać i poszukujesz pracy, która się z tym wiąże - nie mogłeś trafić lepiej. TextBookers to platforma, która umożliwia copywriterom pisanie artykułów na zlecenie, przy jednoczesnym zarabianiu pieniędzy.

Czasem jest tak, że nasza praca nie do końca nas satysfakcjonuje. Zazwyczaj też zarobki są nikłe, co może być naprawdę zniechęcające.

Jeśli brzmi to dla Ciebie znajomo być może będziesz zainteresowany faktem, iż możesz dorabiać poprzez pisanie tekstów na strony internetowe.

Umiejętność tworzenia poczytnych tekstów może być ciekawą pracą. Bez względu na to, czy jesteś studentem i potrzebujesz dodatkowych pieniędzy na własne wydatki, czy łączysz z pisaniem swoją przyszłość i potrzebujesz bodźca który zacząć realizować swój plan.

Pisanie tekstów to doskonała możliwość poszerzania swoich wiadomości. Podczas współpracy z TextBookers wykonujesz zadania zlecane przez osoby potrzebujące takich materiałów, jak na przykład teksty reklamowe na strony internetowe czy opisy produktów do sklepów internetowych.

Robiąc to dodatkowo masz tę wygodę, że sam planujesz swój czas.

Jeżeli preferujesz pracować rankiem, masz możliwość wyboru. Możesz pisać w czasie, kiedy czujesz się najbardziej produktywny.

Praca pisanie w sposób zdalny jest doskonałą możliwością wykorzystania czasu tak, aby było to możliwie jak najbardziej komfortowe Ciebie.

Dodatkowo będziesz sensu swojej pracy.

Nikt nie lubi robić rzeczy bezcelowych. Natomiast pisanie dla TextBookers jest szansą na rozsądnewykorzystanie zarówno jednego dnia, jak i kilku godzin.

Natomiast jeśli nie jesteś pewien, że będziesz potrafić napisać tekst lub reklamę na dany temat - bez obaw!

Tematyka jakiej dotyczą teksty, jest naprawdę szeroki. Dotyczy to też trudnością oraz znaków. Masz do wyboru zleceń, które są zgodne z Twoją wiedzą jak i poziomem pisania, a więc bez obaw i do dzieła - zwiększaj swoje umiejętności, kształć się i zarabiaj pieniądze!

Strona internetowa jest bezsprzecznie wizytówką firmy, dlatego tak ważne są treści, które są na niej umieszczane. A jeśli chodzi o dobre treści, warto skorzystać z tego, co oferuje profesjonalny copywriter, który posiada wysoko rozwinięte umiejętności redagowania wartościowych oraz interesujących tekstów. Jego pierwszym i najważniejszym zadaniem jest stworzyć tekst, który będzie zgodny z zasadami content marketingu a także przyciągnąć i utrzymać uwagę czytelnika. Textbookers to portal dla osób, które potrzebują tekstów o wysokiej jakości, a także błyskawicznej realizacji zleceń.

Marketing w internecie stale się rozwija, w związku z tym również i zapotrzebowanie na usługi z zakresu copywriting online zaczęło wzrastać. Nie jest to żadnym zdziwieniem, ponieważ codziennie pojawiają się nowe strony internetowe, na których potrzebna jest odpowiednio zredagowana treść. Dlatego też, zarówno mniejsze jak i większe firmy, decydują się na zlecenie tego zadania copywriterowi, który napisze dla nich zarówno teksty marketingowe lub też specjalnie zoptymalizowane teksty pozycjonerskie. Textbookers jest platformą stworzoną z myślą o przedsiębiorcach, którzy chcą na swoich stronach umieścić teksty wysokiej jakości, pisane przez profesjonalnego copywritera.

Copywriter oferta na portalu Textbookers, jest dostosowana do potrzeb klienta, ponieważ dostępnych jest aż 6 rodzajów tekstów. Są to teksty tematyczne, teksty specjalistyczne oraz opisy produktów, które są poprawne gramatycznie i językowo, w języku, w którym są napisane. W ofercie można znaleźć również opisy do katalogów, teksty zapleczowe, teksty preclowe, które pisze kompetentny copywriter SEO.

Na portalu, copywriterzy tworzą treści w aż trzech językach, w języku angielskim, polskim oraz niemieckim. Cena za teksty tworzone przez pisarzy zatrudnianych przez portal jest optymalna, natomiast copywriting cennik jest dokładnie sprecyzowany i bardzo przejrzysty. Klient bez problemu może sam zdecydować o długości tekstu, doborze fraz oraz ilości ich powtórzeń. Przystępną formą doładowania konta są punkty, które odpowiadają konkretnym kwotom. Copywriter cennik dokładnie określa stosunek ilości punktów do ilości znaków, dlatego też klient może obliczyć, jak dużo punktów będzie musiał przeznaczyć na zlecenie interesującego go tekstu. Jeśli treść nie okaże się nie do końca satysfakcjonująca, klient ma prawo do odesłania go do poprawy. Obecnie na rynku zleceń dla copywriterów, serwis Textbookers posiada jedną z najciekawszych ofert, dotyczących tworzenia dobrych jakościowo tekstów na strony www.

Textbookers jest znany głównie z tego, że teksty są wykonywane szybko i zawsze na czas, dodatkowo są unikalne oraz dostosowane do potrzeb oraz indywidualnych oczekiwań klienta. Portal jest stworzony dla osób, które chcą, aby teksty były napisane szybko i dobrze. Każdy copywriter freelancer może zacząć pracę na portalu, realizując teksty oraz otrzymując za nie korzystne wynagrodzenie. Textbookers jest świetnym miejscem dla osób, które chcą realizować się jako copywriter oraz dla osób, które poszukują wysokiej jakości tekstów.