Sprawdź najpopularniejszą platformę z tekstami TextBookers 2022

23.02.2022, 08:14 0 komentarzy
Sprawdź najpopularniejszą platformę z tekstami TextBookers 2022
W dzisiejszych czasach, strona internetowa pełni rolę wizytówki dla firmy, dlatego tak ważne jest, żeby umieszczone na niej treści były jak najwyższej jakości. Jeśli chodzi o teksty, to z pomocą przychodzi copywriter, który posiada wysoko rozwinięte umiejętności redagowania wartościowych oraz interesujących tekstów. Jego pierwszym i najważniejszym zadaniem jest stworzyć tekst, który będzie zgodny z zasadami content marketingu oraz nie tylko przyciągnąć, ale również jak najdłużej utrzymać uwagę czytelnika, który może być również potencjalnym klientem. Textbookers to portal dla osób, które cenią sobie szybką realizację oraz teksty najwyższej jakości.

Rozwój internetu sprawił, że wzrosło zapotrzebowanie na copywriting online. Nic w tym dziwnego, ponieważ codziennie pojawiają się nowe strony internetowe, na których potrzebna jest odpowiednio zredagowana treść. Dlatego też, zarówno mniejsze jak i większe firmy, poszukują copywritera, który napisze dla nich tekst marketingowy lub specjalnie zoptymalizowany tekst na potrzeby pozycjonowania. Textbookers jest platformą stworzoną z myślą o przedsiębiorcach, którzy poszukują doświadczonego copywritera, który sprawnie napisze wysoko jakościowe teksty, nawet w przeciągu 48 godzin.

Copywriter oferta na portalu Textbookers, jest dostosowana do potrzeb klienta, ponieważ dostępnych jest aż 6 rodzajów tekstów. Są to teksty specjalistyczne, teksty tematyczne oraz opisy produktów, które są w pełni poprawne gramatycznie oraz językowo, w zależności od języka w którym są redagowane. Na stronie dostępne są również teksty zapleczowe, teksty preclowe, a także opisy do katalogów, które pisze wykwalifikowany copywriter SEO. Textbookers pl-pl.facebook.com/Textbookers/ .

Zlecenia na portalu realizowane są w aż trzech językach, w języku niemiecki, angielskim oracz oczywiście polskim. Ogromną zaletą portalu jest optymalna cena, natomiast sam copywriter cennik jest skonstruowany bardzo przejrzyście. Klient bez problemu może sam zdecydować o długości tekstu, doborze fraz oraz ilości ich powtórzeń. Wygodną formą doładowania konta, są specjalne punkty, będą ce odpowiednikiem konkretnych kwot. Copywriter cennik wyraźnie przedstawia stosunek ilości punktów do ilości znaków, dlatego też klient może obliczyć, jak dużo punktów będzie musiał przeznaczyć na zlecenie interesującego go tekstu. Jeśli okaże się, że treść nie do końca odpowiada wymaganiom klienta, ma on całkowite prawo do odesłania go do poprawy. W tym momencie na rynku zleceń dla copywriterów, Textbookers posiada jedną z ciekawszych ofert, dotyczących tworzenia unikalnych treści na strony internetowe.

Textbookers znany jest z tego, że teksty są zawsze na czas, dodatkowo są unikalne oraz dostosowane do potrzeb oraz indywidualnych oczekiwań klienta. Portal powstał z myślą o osobach, które chcą, aby teksty były napisane szybko i dobrze. Copywriter freelancer poszukujący pracy, może zacząć pisać na portalu, w wolnym czasie realizując teksty i otrzymując za to dogodne wynagrodzenie. Textbookers jest świetnym miejscem dla osób, które chcą realizować się jako copywriter oraz dla osób, które poszukują wysokiej jakości tekstów.