Technology

Pol'and'Rock Festival 2018

29.07.2020, 16:17 0 komentarzy
Pol'and'Rock Festival 2018

Pierwszy raz największy i jeden z najbardziej popularnych festiwali w Polsce, odbył się jako Pol'and'Rock Festival. Niegdysiejszy „Przystanek Woodstock”, noszący tę nazwę od 1995 roku, zmienił ją poprzez względy prawne. Tegoroczny "najpiękniejszy festiwal świata" odbywał się 24 raz. Aż 15 razy Pol'and'Rock Festival organizowany był w Kostrzynie nad Odrą i jak co roku ściąga ogromne tłumy fanów granej tam muzyki i magicznego klimatu tego festiwalu.

Historia Pol'and'Rock Festival jest długa, a sam festiwal zmieniał się i ewoluował z biegiem lat. Na jego rozwój miało wpływ nie tylko rosnące zainteresowanie fanów muzyki, ale również, rosnąca liczba jego sponsorów. Liczba dni festiwalu wydłużyła się z początkowych dwóch na trzy, powiększyła się ilość koncertów gwiazd zagranicznych oraz liczba osób zainteresowanych tym eventem. Od dłuższego czasu liczba „woodstockowiczów” waha się pomiędzy 300 a 750 tysięcy. Wejście na Pol'and'Rock Festival jest całkowicie darmowe, a porządku pilnują odpowiednie służby, wspierane przez wolontariuszy nazywanych „Pokojowym Patrolem”.

Pol'and'Rock Festival wiele razy nominowany był do konkursów wyłaniających najlepsze europejskie i światowe festiwale. Organizacja odbywa się na światowym poziomie. Mimo to festiwalowiczeszukają czegoś więcej niż tylko dobrej organizacji. Osoby, które od lat są uczestnikami Pol'and'Rock Festival cieszą się przede wszystkim niezwykłym, panującym na nim, klimatem i atmosferą przepełnioną wzajemną akceptacją i radością. Dawny "woodstock" jest miejscem, pozwalającym na bezgraniczną i bezpieczną zabawę przy pięknej muzyce. Dzięki Akademii Sztuk Przepięknych, organizującej przeróżne warsztaty i spotkania, uczestnicy mogą odbyć rozmowy z wyjątkowymi ludźmi, poddać się medytacji lub pogłębić wiedzę z wielu dziedzin nauk.

Jedno jest pewne – warto przeżyć choć raz niesamowite chwile wraz z innymi fanami muzyki i festiwalowego klimatu. Istnieje duża szansa, że jadąc tam po raz pierwszy, również zostaniesz fanem festiwalu i wrócisz na Pol'and'Rock w następnym roku!

Tagi:

Zostaw komentarz